Oferta

 • Podwyższenie poziomu działki

  Podmokły teren działki jest utrapieniem, które można rozwiązać. Podwyższenie poziomu działki pozwala pozbycie się problemu zalewania i gromadzenia się wody, która jest nie tylko dokuczliwa na codzień przez zbieranie się wody w piwnicy lecz także niebezpieczna dla konstrukcji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonale i doraźnie rozwiązanie tego problemu.

   
 • Przygotowanie terenu pod budowę

  Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace przygotowujące działkę do budowy np. Korytowanie pod budynek, Kopanie fundamentów, niwelację terenu itp.

   
 • Równanie terenu

  Precyzja i profesjonalny sprzęt to para zapewniająca najwyższą jakość zrównania terenu.Nawet z terenu zanieczyszczonego pniami drzew i mnóstwem glinanych górek jesteśmy w stanie stworzyć podłoże pod trawnik czy ogród.

   
 • Kompleksowe przygotowanie gruntu pod trawnik/ ogród

  Po zakonczeniu prac budowlanych nadchodzi czas by zająć się terenem otaczającym nasz dom. Wiemy jak zamienić do niedawna gliniasty plac budowy czy też zaniedbaną posesję w wymarzony trawnik z ogrodem. Usuwamy gruz, resztki wapna murarskiego, duże kamienie, fragmenty pni i korzeni drzew. Wyrównujemy teren, starając się pozostawić naturalną wierzchnią warstwę gleby. Dopiero po włożeniu tej pracy, powstaje baza dla oazy zielonego spokoju.

 
 

KONTAKT +48 603 645 124